ما راهنمای تور نیستیم اما میزبانان مهمان دوستی هستیم که بی صبرانه منتظریم تا به مهمونا هر آنچه که از تهران می دونیم نشون بدیم. ما به بازدید کننده های خارجی تور 2-3 ساعته رایگانی از تهرانگردی ارایه می دیم.
با اینکه ممکنه خوش آمدگوهای داوطلب ما نتونن خیلی خوب به زبان بازدید کننده ها صحبت کنن اما آنها سرشار از انرژی هستن تا به شما نشون بدن آنچه رو که ما در تهران داریم. حداقل اینکه آنها درباره تهران ممکنه از بازدید کننده ها بیشتر بدونن.

با ما مسافران، مسیرهایی رو که به وسیله تورگردانان طی میشه طی نمی کنن، آنها با ما از محله هایی که زندگی هر روزه جریان داره گذر می کنن.ما نمی تونیم شما رو در موزه ها  و اماکن دیدنی همراهی کنیم همچنین نمی تونیم توضیحات دقیق و ویژه ای درباره تاریخ، معماری و هنر به شما ارایه بدیم. ما وقت  شما  رو با دادن اطلاعات طولانی و خسته کندده درباره اماکن هدر نمی دیم و ذهن شما رو از حجم بالایی از تاریخ ها و اشکال پر نمی کنیم.

ما اینجاییم فقط برای اینکه با شما گپ دوستانه ای بزنیم و درباره زندگی روزمره در تهران با هم صحبت کنیم!
خوش آمد گوهای تهران داوطلبانی هستند که می خوان به شما نشون بدن تهرانی ها مهمون نوازن.
زمانشون رو به صورت رایگان در اختیار شما می ذارن . در عوض، با شما به زبان غیر فارسی که دوست دارن تمرین کنن صحبت می کنن و اوقات لذت بخشی رو به وجود می آورند. بنابراین نقشه و کتاب راهنمایی وجود نخواهد داشت.
لطفا حداقل دو هفته زودتر از موعد رسیدنتون به تهران و یا حتی زودتر با ما تماس بگیرید، ما خوشحال می شیم که خوش آمدگویی را که بیشترین نزدیکی را با علایق شما داشته باشد پیدا کنیم و حتی ممکن است برای شما بیشتر جالب شود اگر اجازه بدید به خوش آمد گو تا شما رو با ایده های خودش غافلگیر کند.

هر خوش آمد گو روشی شخصی برای برنامه ریزی همراهی شما دارد . شما یکدیگر رو در یک مکان مورد توافق ملاقات می کنید و اکتشاف 2-3 ساعته تهران را با هم به صورت پیاده یا با وسیله نقلیه عمومی آغاز می کنید. خوش آمد گو همیشه تلاش خواهد کرد تا خواسته های شما در ارتباط با یک برنامه کوتاه مدت براورده شود اما حتما می دانید که انتظارات به خصوص و اجرای دستورات، مربوط به راهنمآیان تور است و نه خوش آمد گوها.

مانند یک مهمان بیایید
و مثل یک دوست خداحافظی کنید!!!